Základní škola Hradčovice
Naše škola

Nástěnka

23.3.2012

V záložce Důležité dokumenty je ke stažení formulář pro omlouvání žáků z vyučování, jedná se o uvolnění z vyučování  z rodinných důvodů na více než jeden den.

zobrazit celý článek

23.3.2012

V pondělí 30. dubna a poté i 7. května byly žákům ZŠ Hradčovice uděleny volné dny ze školního vyučování. Znění celého rozhodnutí si můžete přečíst v záložce Důležité dokumenty.

zobrazit celý článek

10.1.2012

Vedení ZŠ Hradčovice oznamuje, že zápis do první třídy proběhne v úterý 17. ledna 2010 v době od 13.00 do 16. 00 ve II. třídě ( 2. patro vpravo). Bližší info na pozvánkách k zápisu.

zobrazit celý článek

1.12.2011

Vážení rodiče a přátelé školy, včerejší volby do školské rady dopadly následovně: Z řad zákonných zástupců byla zvolena paní Věra Omelková, z řad pedagogických pracovníků Mgr. Michaela Bachůrková. V nabídce  Důležité dokumenty najdete podrobné výsledky voleb.    

zobrazit celý článek

18.10.2011

Krásné počasí vylákalo na letošní Drakiádu spostu dětí s rodiči i bez. Chviličku po třetí hodině odpolední se to nad Škubanci  pestrými draky jen hemžilo a všichni společně si užívali slunečný podzimní den. Oproti loňskému roku byly povětrnostní podmínky ideální a snad všem se podařilo draka pořádně prolítat. Děti odcházeli většinou s pusou plnou bonbónů...

zobrazit celý článek

Související fotogalerie

18.10.2011

Hodina zpěvu ve zvěřinci s Jaroslavem Uhlířem trvala strašně krátkou dobu a dala nám pocítit, jak může být čas relativní. Upřímně řečeno, ve škole by to tak rychle neuběhlo...Přezpívali jsme asi tucet známých písniček a ruce nás bolí od tleskání ještě teď.Pokud budete mít pocit, že na jedné z fotek vidíte vedle pana Uhlíře Helenku Šobáňovou, tak se nepletete....

zobrazit celý článek

Související fotogalerie

20.9.2011

Tento týden ve čtvrtek tj. 22.9.2011 první závoz dotovaných produktů v rámci projektu Ovoce do škol. Na úvod jsme pro Vaše žáky přichystali hroznové víno UVA Italia, balené pro každého žáka zvlášť a ovocnou šťávu v krabičce.

zobrazit celý článek

11.9.2011

Letošní malování na chodníku se zdálo být ohroženo, protože pohled na oblohu ještě po první vyučovací hodině nevěstil nic dobrého. Naštěstí asi správce počasí dostal hlášení, že se děti z hradčovské školy chystají zkrášlovat místní komunikace barevnými křídami a poslal dolů místo deště sluneční paprsky. Netrvalo dlouho a dětem pod rukama vyrostly domy,...

zobrazit celý článek

Související fotogalerie

(c) 2009 Základní škola Hradčovice, okres Uherské Hradiště
Všechna práva vyhrazena.
vytvořilo Anything Studio Anything Studio