Čerpací stanice Veletiny přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr.

Informace přímo na čerpací stanici, nebo na telefonu 732 557 829.

Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme na hlavní pracovní poměr:

Provozní údržbář

Práce na plný úvazek, místo výkonu práce: Uherský Brod.

Požadavky: SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č.50 výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou.

Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol.

Zaměstnanecké benefity:  příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření.

Zájemci můžou psát na email: hornakova@raciola.cz nebo volat na tel: 572 626 613.

Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme na hlavní pracovní poměr:

Zpracovatel drůbeže na porážku - oddělení balírny

Místo výkonu práce: Uherský Brod.

Náplň práce: balení masa do sáčků, zavírání sáčků, skládání kartonů.

Jednosměnný provoz.

Týdenní pracovní doba: 40 hodin.

Manipulant na porcovnu

Náplň práce: práce s paletovým vozíkem, vychystávání zboží, převoz zboží, manipulace se zbožím.

Dvousměnný provoz.

Zaměstnanecké benefity:  příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření.

 Zájemci můžou psát na email: hornakova@raciola.cz nebo volat na tel: 572 626 613.

Společnost MINEWORKS se sídlem v Uherském Brodě, Vazová 2636

Přijme do pracovního poměru Operátora výroby pro automobilový průmysl

Popis pracovní nabídky:

Výroba lisovaných dílů pro automobilový průmysl

Požadujeme:
Manuální zručnost
Flexibilita samostatnost
Chuť pracovat

Nabízíme:
Zázemí v perspektivní rozvíjející se firmě
Nástupní plat: 130/ hod. hrubá mzda včetně prémií
Pracovní doba 2 směnný provoz + přesčasy
Příplatky za přesčasy
Příspěvek na dopravu
Dotované stravenky formou Ticket Restaurant

20 dní dovolené a po odpracování 3 let pak 25 dní

Pracovní oděv a obuv

Kratší pracovní doba 7,5 hod.
Parkování v areálu firmy

Více informací na telefonu: 720 077 364

Firma Imtradex,a.s. se sídlem v Nivnici přijme do pracovního poměru nebo na dohodu o provedení práce pracovníky následujících profesí:

montéry a elektromontéry zahraničních montáží,

svářeče v CO2,

obsluhu strojů,

lakýrníka,

zámečníky a pomocné dělníky v kovovýrobě

Nástup možný ihned.

Nabízíme výborně placenou práci s možností montáží v zahraničí včetně zahraničních diet.

Některé práce jsou vhodné i pro důchodce.

Zájemci se mohou hlásit na personálním oddělení společnosti denně od 7-15:00 ,

na telefonním čísle 603181652 nebo emailem na is@imtradex.cz

Obecní úřad Hradčovice

Hradčovice 168, PSČ 687 33
email: obec@hradcovice.cz
tel: 572 671 102 - starosta

       572 671 103 – Obecní úřad

ID datové schránky - qq4bd3e

Úřední hodiny

Po 7:30 – 16:30

Út 7:00 - 15:30

St 7:30 – 17:00

Čt 7:00 - 15:30

Pá 7:00 - 14:00

Polední přestávka 11:30 – 12:00