Prorodinná politika v naší obci - obec přátelská rodině.

2.92010

Tak jako v předcházejících dvou letech i letos se naše obec přihlásila do soutěže "Obec přátelská rodině". Občané mohou více informací o této celorepublikové soutěži nalézt na odkaze  http://www.obecpratelskarodine.cz/cz/. O dosažených výsledcích naší obce v předcházejících kolech soutěže jste informováni  průběžně v Hradčovských listech. Propagační tabule, prezentující  různé akce prorodinné politiky v naší vesnici konané, je umístěna před vstupem do společenského sálu v budově obecního úřadu.

Čím chceme ještě více podpořit prorodinnou politiku v našich Hradčovicích v dalším období. Vedle tradičních a dlouhodobě prováděných akcí a podpor je to snaha o zapojení našich rodin do akce "rodinné pasy", s možností využití různých slev na akce těch organizátorů, kteří se do tohoto hnutí zapojí.  Obec Hradčovice držitelům rodinných pasů umožňuje na akce obcí pořádáné a rovněž tak všem našim občanům, i nadále vstup zdarma. Více informací na  http://www.rodinnepasy.cz.

Dále je to i návrh na zřízení nového výboru zastupitelstva obce, a to Výboru pro rodinu, který by od nového volebního období ještě více převzal do své kompetence záležitosti života rodin v naší obci, starších a osamělých občanů  a osob potřebujících sociální pomoci.

Obecní úřad Hradčovice

Hradčovice 168, PSČ 687 33
email: obec@hradcovice.cz
tel: 572 671 102 - starosta  

       572 671 103 – Obecní úřad

ID datové schránky - qq4bd3e   

 

Úřední hodiny

Po 7:30 – 16:30

Út 7:00 - 15:30

St 7:30 – 17:00

Čt 7:00 - 15:30

Pá 7:00 - 14:00

Polední přestávka 11:30 – 12:00